Jak Działamy?


Zamówienie worka

Wystarczy zadzwonić na numer 574 228 338, lub wysłać do nas wiadomość przez formularz kontaktowy (jest na dole strony, oraz w zakładce kontakt). Można też napisać na duzy@biggruz.pl.

Dostawa worka

Podczas zamawiania worka – ustalamy dzień i godziny jego dostawy – do wyboru masz przedziały godzinowe 8-12 lub 12-16, ewentualnie jeśli jesteś w pośpiechu i nie masz czasu na czekanie, worek możesz odebrać samodzielnie z naszej bazy przy ulicy Staniewickiej.

Czas na załadunek

Pamiętaj – czas na załadunek worka jest nieograniczony. Możesz do niego załadować gruz jak i inne śmieci remontowe czy budowlane – poza papą, eternitem i odpadami niebezpiecznymi (chyba, że worek był zamówiony na papę).

Warto jednak wiedzieć, że pomimo tego iż worki mogą stać nieograniczoną ilość czasu to trzeba pamiętać o fakcie, że worki wykonane są z materiału i który parcieje trzymany zbyt długo na słońcu. To nie jest oczywiście kwestia tygodnia czy dwóch – bardziej chodzi o miesiące.

Zgłoszenie zabrania

Worki odbieramy przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku.
Prawa strona Wisły – worki odbierane są we wtorki, czwartki i soboty. Lewa strona Wisły – worki odbierane są w poniedziałki, środy i piątki.

Odbiór worka

Pamiętaj, że podczas odbioru musisz zagwarantować dojazd do worka. Nie przenosimy worków nad pojazdami, ani innymi ruchomościami.